Haftlid

Serwis

Koszulka z własnym nadrukiem to niebanalny pomysł na prezent! Jak zamówić taką koszulkę?

Imieniny, urodziny, święta, rocznice – w ciągu roku jest mnóstwo okazji by obdarować bliską osobę. Niestety z czasem wymyślenie i znalezienie odpowiedniego prezentu staję się coraz trudniejsze. Wiele osób szuka kreatywnego pomysłu na prezent, który chociaż trochę zaskoczy obdarowywaną osobę. Znalezienie unikatowego prezentu przeważnie jest kłopotliwe, a co więcej kosztowne. Ciekawym rozwiązaniem na niebanalny prezent wydają się koszulki z nadrukiem. 

Spersonalizowane koszulki jako pomysł na niebanalny prezent

Koszulka to pomysł na prezent, który jest unikatowy, a co więcej doskonale sprawdza się niezależnie od okazji. Dodatkowym atutem koszulki z własnym nadrukiem jest jej praktyczność. W odróżnieniu od większości odkładanych na przysłowiową półkę prezentów, koszulka jest prezentem użytecznym. 

Wbrew stereotypom koszulka nie jest uniwersalnym i oklepanym prezentem. W praktyce każdy kto otrzymuje spersonalizowaną koszulkę czuje się pozytywnie zaskoczony i docenia wkład pracy jaki w taki prezent trzeba było włożyć. Śmiało personalizowane koszulki można nazwać niebanalnym pomysłem na prezent. 

Spersonalizowana odzież

Warto pamiętać, że koszulka wykonana wedle własnego projektu nie musi być wyłącznie traktowana jako pomysł na prezent. Koszulkę na zamówienie można także wykonać po prostu dla siebie. Wówczas możemy być pewni, że ubieramy się tak jak chcemy a nie zgodnie z trendami, które są narzucane przez sieciówki. Daje to możliwość podkreślenia swojej indywidualności i unikatowego stylu. 

Co więcej koszulki na zamówienie często są zamawiane przez właścicieli firm dla ich pracowników. Koszulka z własnym logo jest doskonałym sposobem na ujednolicenie ubioru personelu oraz jest sposobem na podkreślenie wizerunku firmy. 

Jak zamówić koszulki z własnym nadrukiem?

Dzięki wielu sklepom internetowym istnieje możliwość zamówienia koszulki z własnym nadrukiem bez wychodzenia z domu. Co ciekawe, odbywa się to za pomocą interaktywnego kreatora. Jednym z popularniejszych kreatorów tego typu jest: https://extra-koszulki.pl/. Jest to bardzo intuicyjny kreator, który pozwala na szybkie zaprojektowanie spersonalizowanej odzieży. Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar, rodzaj oraz kolor koszulki, a następnie wgrać wybraną grafikę. Za pomocą generatora można dokładnie wybrać miejsce nadruku, a także dodać dowolny napis. Zaprojektowanie koszulki z własnym zdjęciem zajmuje niewiele czasu, a co więcej jest to wyjątkowo przyjemne zajęcie.

Po zakończeniu projektowania spersonalizowanej koszulki na zamówienie nie pozostaje nic innego, jak opłacić zamówienie i czekać aż kurier zapuka do naszych drzwi. Co ciekawe, korzystając z extra-koszulki.pl możliwe jest otrzymanie gotowej koszulki już możliwe w ciągu zaledwie kilku dni od złożenia zamówienia.